تبلیغات
هیچ انکار نمی کند که رسانه های اجتماعی انقلاب کرده اند که ما به زیبایی می رویم. فقط به پدیده کنونی نگاه کنید - آموزش عالی بالا در یوتیوب تنها در سال گذشته بیش از 14 میلیون نفر را مشاهده کرد و هفت سال پس از آنکه کیم کارداشیان یک پیشفرض و پس از آن، توییتر. برای نمونه های اخیر بیشتر، به راحتی #glassskin را بر روی Instagram جستجو کنید، که در حال حاضر بیش از 97،000 پست از پوست کاملا "براق" بر روی آن انجام می شود. داشتن آخرین روندها و مارک های زیبایی در نوک انگشتان ما قطعا باعث افزایش زیبایی سریع شده است و اطمینان حاصل کرد که ما محصولات بیشتری از قبل خریداری می کنیم. حالت سه گام "تمیز کردن، تن و مرطوب شدن" به وسیله ی کانسرهای زیبایی، سرم ها، ماسک ها و مژه ها به یک مراسم بالقوه هشت گام تبدیل شده است. فروش جهانی سالانه محصولات مراقبت شخصی و زیبایی پیش بینی می شود که تا سال 2020 به 500 میلیارد دلار برسد. با این حال، با توجه به افزایش آگاهی در مورد پایداری، جغرافیایی ممکن است شروع به تبدیل شدن به مخالفت با مصرف جمعی کند، با رشد رو به رشد در رسانه های اجتماعی که ما را تشویق می کند در اعتیاد به زیبایی ما در راه های بیشتر از یک نفر قرار می گیریم.

افزایش #NoBuy زیبایی

در حالی که هنوز تعداد بسیار زیادی از فیلم ها و آموزش های غیرقابل جعبه وجود دارد که نشان دهنده جدیدترین پدال درخشان و یا ریمل مژه و ابرو CBD است، شمار روزافزونی از پست های "زیبایی بدون خرید" در رسانه های اجتماعی افزایش می یابد. به جای نشان دادن آخرین راه اندازی ها، نفوذگران ما را تشویق می کنند تا خرید های غیر ضروری زیبایی را کاهش داده و رویکردی دقیق تر داشته باشند. هنگامی که Serein Wu، وبلاگنویسی زیبایی را با تقریبا 124k مشترک خود در یوتیوب در ماه ژانویه، ویدیوی بدون خرید خریداری کرد، با بیش از 400 نظر پشتیبانی کننده دیدار کرد. وو می گوید: "من همیشه زیبایی را دوست داشتم، اما به نقطه ای رسیدم که بیش از حد و بیشتر در مورد چگونگی برخورد با کیفیت هر یک از محصولات به آن رسید. "بخشی از این افزایش بار پرتاب برندها بود و بخشی از آن در جامعه زیبایی بود که همیشه مایل بود بیشتر باشد. این در مورد کیفیت بیش از مقدار، پاک، مواد اخلاقی منابع و مقادیر واقع بینانه است که من می توانم استفاده کنید. رضایتمندی شما در رفع نواختن محصول یا پایان دادن به روغن های زیبایی مورد علاقه شما وجود دارد. "Another YouTuber، هانا لوئیس پستون، سال ناپدید سال خود را در سال 2018 تکمیل کرد و نشان داد که او می تواند هزینه های مراقبت های پوستی خود را به صورت ماهیانه کاهش دهد از $ 220 تا $ 49 با حذف اضافی، از جمله اسانس ها و ماسک های کرم. ویدئوی جزئیات این که چگونه سال خریدش تغییرات روحیۀ مراقبت از پوست خود را از ماه دسامبر بیش از 28 کیلوگرم مشاهده کرد.

اثر Attenborough بر زیبایی

این مزایای مالی این جنبش را هدایت نمی کند. با استفاده از سیاره ما "دیوید اتنبورو" در Netflix و مبارزات خستگی ناپذیر گرتا تونبرگ سوئدی، تأثیر اقدامات ما در برابر محیط زیست شروع به ساختن مردم برای تجدید نظر در مصرف خود می کنند. لیزا پین، سردبیر ارشد زیبایی در Stylus شرکت اطلاعات جغرافیایی می گوید: "زیبایی به طور طبیعی یک صنعت پرتلاش است." اما، او می گوید، نگرش ها شروع به تغییر می کنند. "اگر ما یک ژل دوش یا کرم صورت را دوست نداشتیم، ما درباره بازنویسی آن محصول یا یافتن استفاده دیگری برای آن فکر نکردیم، ما به سادگی چیزی دیگری خریدیم. در حال حاضر این فرسایش از طریق لنز پایداری بسیار آشکارتر است. "

در ماه ژانویه، حساب Instagram اینستاگرام صنعت Esthee Laundry یک چالش #shopmystache را برای تشویق پیروان خود برای استفاده از محصولات موجود خود و استفاده از هشتگ برای به اشتراک گذاشتن تلاش های خود برگزار کرد. "ایده این است که استفاده کمتر، خرید کمتر و استفاده از چیزی که شما در حال حاضر خود را با خرید زیبایی خود را خاموش،" پست اظهار داشت. چالش بسیار موفق بود که پین ​​پیش بینی می کرد که در نهایت به عنوان Veganuary محبوب می شد. به همین ترتیب، وبلاگ زیبایی Temptalia از خوانندگان خواسته است که چقدر مهم است که یک محصول را به پایان برساند که با نظراتی از جمله: «برای پایان دادن به یک محصول بدان معنی است که من تمام ارزش پولم را به دست می آورم و من هیچ زباله ای تولید نمی کنم. و من زندگی خود را با چیزهای بیشتری که من نمی خواهم پرورش دهم. "

روند روزه گرفتن پوست

یکی دیگر از رویکردهای ایجاد امواج در رسانه های اجتماعی، ایده "پوست ناگهانی" است، از جمله استفاده از محصولات مراقبت از پوست برای یک روز یا حتی یک هفته، با هدف بهبود چهره (و نیز کاهش مصرف محصول). این یک رویکرد مطرح شده توسط نام تجاری مراقبت از پوست ژاپنی Mirai Clinical است. "Koko Hayashi، بنیانگذار مارک می گوید:" با استفاده از مقدار زیاد مرطوب کننده روزانه، پوست می تواند بیش از حد تنبل شود تا روغن های طبیعی و رطوبت خود تولید کند. " "استفاده از مرطوب کننده به طور کامل یک بار در هفته و یا کاهش میزان آن، باعث می شود تا توانایی طبیعی پوست شما برای هضم و تعادل در داخل از خواب بیدار شود." این تکنیک در چندین رشته در انجمن اعتیاد به مواد افیونی پوستی Reddit و انجمن های آسیایی زیبایی ظاهر شده است. برش نه تنها مرطوب کننده، بلکه بیشتر محصولات خود را در تلاش برای بهبود پوست خود. و برای کسانی که به طور مرتب در معرض انفجار پوست هستند، ممکن است چیزی در این مورد وجود داشته باشد.
+ نوشته شده توسط Chloebrain در یکشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۸ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
پس از یک شب طولانی از قدم زدن فرش قرمز به ظاهر بی پایان و از طریق موزه هنر عظیم متروپولیتن شهر نیویورک با یک حجاب 10 پوند به او سر بزنید، تنها به این معنی است که بلا هادیش می خواهد قدم به یک گروه بسیار سبک تر برای بعد از ظهر روز دوشنبه. پس از انجام وظایف ملاقات رسمی او با متل، سوپرمدل تغییرات سریع را در شلوار شلوار چرمی شیک، چرمی زیبا از پوست چرم سیاه و سفید، مومیاهای پاشنه بلند پی وی سی، گوشواره های بزرگ حلقه نقره ای و زنجیر نقرهای در اطراف کمر او گذاشت تا او را برجسته کند متوسطه


اگر چه ظاهر در اواخر شب بسیار شبیه به شب برای Bella بود، آن را به نظر می رسد عجیب تر از همتای خود را به او رسمی مت Gala لباس. اوایل روز دوشنبه، 21 ساله، یک لباس جادویی از Gareth Pugh x Chrome Hearts داشت که کاملا با موضوع "بدن آسمانی: مد و تصورات کاتولیک" مناسب بود. این لباس دارای یک براق کت بلند لاتکس سیاه و سفید و یک دامن سیاه و سفید طولانی و سورتمه ای با صلیب در امتداد طول بود. بلا لباس زیر را با یک کت چرمی سیاه و سفید، لباسهای بلند بلند، گردنبند طلائی صلیبی و آرایش بینایی چشم طلایی تزیین کرد.

پس از قدم زدن روی فرش قرمز در شب دوشنبه، بلا به Instagram Story رفت تا بینش خود را از دست ندهد - و عدم وجود تحرک در ظهور او. "اگر کسی بداند که چرا من نمیتوانم حرکت کنم، چرا که یک افسانه به نام" یوناتک کیریر "یک کل حجاب 10 پوند را به سرم انداخت"، او یک تصویر نزدیک از حجاب را به تصویر کشید که جزئیات دقیق طلا را در اطراف نشان داد لبه ها و پایین به پایین کت خود را.
+ نوشته شده توسط Chloebrain در چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۸ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
اگر شما از پوست خشک رنج می برید، به خوبی می دانید که استفاده از بنیاد می تواند منجر به نواحی پراکنده و خم شدن آرایش شود. بسیاری از مارک های آن پایه ای برای پوست های چرب را هدف قرار می دهند اما قطعا تمام افراد مبتلا به خشکی پوست فراموش نمی شوند. بنابراین، اگر شما هنوز به پیدا کردن "یکی"، مطمئن باشید: این خارج وجود دارد. پوست خود را به رطوبت نیاز دارد و یک چهره بی عیب و نقص در حالی که شما در آن با بهترین پایه برای پوست خشک است.


اگر نوع پوست شما چیزی غیر از عادی باشد، آن را به سختی پیدا کردن پایه ای است که هر گونه مشکلات پوستی را بدتر نمی کند. خوشبختانه، بسیاری از پایه های رویا برای پوست خشک در بازار وجود دارد که به شما کمک می کند تا تابش پوست شما را جلب کند.

برای پیدا کردن همه چیز در مورد پایه و اساس پوست خشک، ما با دکتر راس پری، پزشک زیبایی و مدیر کل Clinics پوست Cosmedics صحبت کردیم. دکتر راس توصیه می کند: "اولین قدم این است که به منظور بهبود خشکی خود، به جای تلاش برای پوشش آن، کار کند." 'سپس محصولات مناسب را جستجو کنید، اجتناب از هر چیزی که در واقع می تواند آن را بدتر کند.'

Prepping پوست خشک قبل از استفاده از آرایش نیز بسیار مهم است. دکتر راس می گوید: "یک مرطوب کننده نور با کیفیت خوب را انتخاب کنید که به آسانی درون آن قرار می گیرد و نه تنها روی سطح پوست نشسته است." "قبل از استفاده از آرایش، نیم ساعت آن را ترک کنید، به طوری که قبل از اضافه کردن آرایش آن کاملا جذب شود."

بعد، یک پایه مایع یا کرم را انتخاب کنید یا یک پودر آبرسانی را انتخاب کنید. دکتر راس هشدار می دهد: "ضد آب، مات پایان و پایه های مبتنی بر پودر می تواند بسیار خشک شود. 'پس از پایه، اگر شما می توانید پودر جست و خیز، انجام دهید! اگر شما مستعد ابتلا به زنگ "T-Zone" هستید، سپس از گرد و غبار نور یک پودر مبتنی بر مواد معدنی استفاده کنید که با یک قلم مو، فقط به لبه کردن هر منطقه از درخشش کمک می کند. "

همچنین می توانید انتخاب خوبی برای پوشش مورد نظر خود داشته باشید. کرم های حاوی الفبای - کرم BB، کرم کرم ضد پیری و کرم دودی - و همچنین پایه های پوشش نور، متوسط ​​و سنگین. بنابراین، هرچه ترجیح می دهید، بهترین پایه را برای پوست خشک انتخاب کنید و فراموش نکنید که جملات Black Friday ما را بررسی کنید. هر کس سزاوار زیبایی درخشان در تمام طول سال است.
+ نوشته شده توسط Chloebrain در چهارشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
chrissy-teigenبرنامه-ای-برای-بازی-دارد-که-اگر-افسردگی-پس-از-زایمان-دوباره-با-آن-روبرو-شود  ادامه …
+ نوشته شده توسط Chloebrain در سه شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۰ قبل از ظهر، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
اگر با لباس مبدل آشنا نیستید، اجازه دهید ما آن را برای شما تعریف کنیم. این یک مفهوم نسبتا ساده است که صنایع مد زنان را از طوفان گرفته است. همانطور که از نامش بر می آید، یک لباس قابل تبدیل به شما اجازه می دهد تا مفهوم اساسی هر لباس را بیابید و آن را از یک قطعه ای از مطالب ایجاد کنید. شما به معنای واقعی کلمه تا 10 لباس در اختیار دارید که همه در یک خرید لباس Elan است. خط لباس بین المللی Elan بدون لباس قابل تبدیل آنها نیست و ما در اینجا برای کمک به شما در یادگیری نحوه استفاده از آن است!
Evening Dresses UK

اگر قبلا از لباس مبدل شنیده اید اما از مفهوم کلی ترسیدید، آن را اجتناب نکنید. این به همان اندازه سخت نیست که شما ممکن است فکر کنید که مواد را در اطراف مانور دهید تا بتوانید لباسهایی را که در هر روز خاصی در حال خلق هستند را داشته باشید! ده ها راهنماهای آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند نحوه ایجاد سبک های هاربر، لباس های بی دست و پا، لباس های بدون آستین، لباس های آستین کوتاه و خیلی چیزهای دیگر را یاد بگیرید. به معنای واقعی کلمه، مهم نیست که کدام نوع لباس شما در خلق و خوی برای آن احساس می شود از طریق لباس مجلل Elan شما قابل تبدیل است. یوتیوب یک منبع عالی است وقتی به یادگیری نحوه شروع کار با لباس جدید تبدیل می شود.

در مورد لباس مبدل، هیچ محدودیتی در سن وجود ندارد. این یکی از دلایلی است که این لباس برای زنان باید در همه جا تبدیل شود. برای اولین بار در تاریخ مد، شما فرصت منحصر به فرد برای گرفتن یک قطعه از مواد و تبدیل آن را به عنوان شما مناسب است. اگرچه راهنمایی هایی برای کمک به استفاده از لباس جدید شما وجود دارد، قطعا لازم نیست آنها را دنبال کنید. خلاقیت باید در این روند پوشیدن لباس های گاه به گاه زنان باشد و خلاق تر شما گزینه های لباس های بیشتری را که می توانید با خود بیاورید! راه های بی شماری برای استفاده از این نوع لباس وجود دارد و همانطور که می توانید تصور کنید، حتی مکان های بیشتری برای پوشیدن آن وجود دارد!

Elan International به عنوان یک طراح درک می کند که زنان در تلاش برای صرفه جویی در هزینه های بیشتری در مورد لباس های خود هستند و لباس های متنوع تر پول بیشتری را صرف صرفه جویی می کنند. از آنجا که لباس قابل تبدیل می تواند 10 لباس یا بیشتر شما می توانید آن را به 10 موارد مختلف و حوادث!
+ نوشته شده توسط Chloebrain در پنجشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴ قبل از ظهر، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه

ساندویچ چوب از زمان ودایی های قدیم استفاده شده است. در ابتدا، این بخش از پیشنهادات مذهبی بود و عمدتا به عنوان بخور دادن استفاده می شد. از طریق سنین، خواص دارویی این عنصر چند منظوره ایجاد شده است.

زنان باستانی هند ارزش آن را به عنوان کمک لوازم آرایشی و برای عطر و طعم آن. چوب داخلی درخت صندل چوب برای استخراج استفاده می شود.

هر دو روغن و رب در درمان، به عنوان تونیک، و همچنین در برنامه های محلی استفاده می شود. رب دارای یک اثر خنک کننده است و به طور گسترده ای برای از بین بردن گرما و سایر شرایط پوست استفاده می شود.

سنت استفاده از چوب صندل در پیشانی به دلیل اثر خنک سازی آن ایجاد شده است. همچنین گفته شده است که عطر چوب صندل نیز تأثیر آرام بخش بر ذهن دارد.

ساندالوود دارای خواصی برای بهبودی و یکی از شناخته شده ترین مواد طبیعی و ضد عفونی کننده است. این به خصوص برای شرایط چرب پوستی مناسب است و برای درمان بیماری های سابروئه پوست و پوست استفاده شده است.

این کمک می کند تا پوست را در بثورات، جوش، آکنه، جوش و چنین فوران هایی خنثی کند. همچنین به بهبود عملکرد طبیعی پوست کمک می کند و زیبایی پوست را افزایش می دهد. این ویژگی دارای ویژگی محافظتی خورشید است.

روغن ساندالوود خود را دارای بسیاری از کاربردهای. این به عنوان ثابت کننده در تولید بهترین عطرهای جهان استفاده می شود. همچنین با سایر روغن ها و عصاره ها به خوبی ترکیب می شود و به راحتی می توان به ترکیبات مختلف اضافه کرد.

این یک عطر شیرین و عجیب و غریب است و خود عطر است. همانطور که با بسیاری از رایحه های طبیعی، عطر چوب صندل نیز گفته می شود اثر آرام بخش بر روی اعصاب است.

در دوران باستان عطر برای از بین بردن اضطراب، افسردگی و بی خوابی استفاده شد. امروزه آن در ایجاد مشکلات مربوط به پوست و پوست، مانند آکنه، شوره سر و ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به عملکرد همه جانبه آن، چوب صندل در بسیاری از محصولات آرایشی، از مرطوب کننده ها تا لوسیون های بدن و پاک کننده ها گنجانده شده است. اقدام ملایم آن، آن را یک ماده ایده آل برای محصولات مراقبت از پوست کودک نیز ساخته است.

این محصول به دلیل خواص ضد عفونی کننده آن و عطر و طعم و مزه آن، در محصولات پس از اصلاح و ترمیم است.

به غیر از مراقبت معمول، از آن در فرمولاسیون های درمانی استفاده شده است، برای درمان آکنه، درماتیت، حساسیت پوست، بثورات آلرژیک، سوزش، شوره سر و رنگدانه. صندل چوب نیز می تواند در مراقبت از لوازم آرایشی خانگی باشد.

در اینجا برخی از داروهای خانگی با صندل چوب استفاده می شود

* برای جوش، آکنه یا جوش، خمیر را می توان بر روی فوران اعمال کرد. یک قطره یا دو آب گل رز را اضافه کنید و اعمال کنید.
* Face Pack برای پوست های چرب و آکنه: مخلوط ملتنی متی با پودر چوب ساندویچ و آب گل رز را به یک رب تبدیل کنید. روی چهره اعمال کنید، اجتناب از لب و ناحیه اطراف چشم. آن را خشک کرده و آن را خشک کنید.
روغن ماساژ معطر خود را با اضافه کردن اسانس چوب صندل ایجاد کنید. ضروری نباید توسط خود استفاده شود. 10 قطره اسانس اسانس دارچین را به 50 میلی لیتر از هر روغن فشرده، مانند روغن زیتون، روغن بادام یا دانه کنجد اضافه کنید. روغن نه تنها معطر است بلکه دارای خواص محافظتی است.
* در تابستان روغن ماسه چوب چوب را به آب حمام خود اضافه کنید. این یک خنک کننده طبیعی است و همچنین بر روی ذهن تاثیر آرام بخش دارد.
* برای پوستهای چرب و ترکیبی، 10 قطره اسانس اسانس دارچین را به 50 میلی لیتر آب گل رز اضافه کنید تا یک پوست تسکین دهنده و محافظ پوست ایجاد شود.
* برای درمان ضد استرس، 2 قطره روغن نارگیل را در آب کمی در قسمت چای نور منتشر کنید. این کمک خواهد کرد که بالا بردن خلق و خو و ایجاد یک محیط آرام در اتاق. همچنین می تواند در طول مدیتیشن استفاده شود.
+ نوشته شده توسط Chloebrain در چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹ قبل از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه